تبلیغات
.:: ســــلــــطـــان تــــنـــهـــایــــی مـــجـــیـد خـــراطـــهــا ::. - بیوگرافی هنری مجید خراطها

.:: بیوگرافی هنری مجید خراطها ::.

نام: مجید 
نام خانوادگی: خراطها 
لقب: سلطان احساس، تنهاترین تنها 
تاریخ تولد: 7 مهر 1364 
محل تولد: شیراز
محل سکونت: تهران 
سال شروع کار با موسیقی: 1370 
سال شروع سبک سنتی: 1376 
سال شروع سبک پاپ: 1380 
گروه های کاری وی: گروه باران، گروه اهورا 
سازها: سه تار، تار، تنبور، گیتار، دف، تومبار، لید گیتار، گیتار باس، پیانو و ... 
سایت رسمی: www.MajidKharatha.net

استاد مجید خراطها در هفتمین روز از پاییز 1364 در شیراز چشم گشود.از کودکی علاقه زیادی به هنر و موسیقی داشت تا اینکه در سال 1370 کار خود را با موسیقی سنتی آغاز نمود و در سال 1376 پا به عرصه آواز سنتی گذاشت. 
پس از سپری کردن دوره های ردیف آوازی و همکاری در گروه های سنتی، به عنوان نوازنده و خواننده پا به دنیای حرفه ای موسیقی نهاد و پس از طی تلاش و کوشش در سال 1380 سبک خود را از سنتی به پاپ تغییر داد و این سبک را با کار در گروه های باران و اهورا دنبال کرد تا حرفه ای تر پاپ را ادامه دهد. 
تا اینکه در سال 1384 اولین آلبوم رسمی خود را تحت عنوان "تنهاترین تنها" با کمک مهدی ابراهیمی ارائه داد که با استقبال چشمگیری مواجه شد.این آلبوم شامل 10 قطعه می باشد که اکثرا به صورت فیت با مهدی ابراهیمی خوانده شد. 
در سال 1385 مجید خراطها دومین البوم خود را بنام "زخم زبون" ارائه داد که اینبار علاوه بر مهدی ابراهیمی برادر او نیز یعنی وحید خراطها در البوم حضور داشت.آلبوم زخم زبون شامل 11 قطعه است که قطعه "نمیدونی نمیتونی"با همراهی مهدی ابراهیمی و قطعات "پاییز" و "زخم زبون" 
با همراهی وحید خراطها خوانده شده است.اما قطعه جهارم این آلبوم تحت عنوان "مسافر" نام دارد که با استقبال چشمگیری مواجه شد و پس از انتشار این قطعه نام مجید خراطها به صورت جدی بر زبان ها افتاد.محبوبیت این آهنگ تا انجاست که پس از گذر سال ها در نظرسنجی ماندگارترین ترانه های شبکه "من و تو" جزو ترانه های ماندگار شد. 
مجید خراطها در سال 1386 سومین آلبوم خود تحت عنوان "وداع" و در سال 1387 چهامین آلبوم خود بنام "آواره" را ارائه داد. 
آخرین آلبوم او "کنسل" نام دارد که در زمستان 1388 ارائه شد.این آلبوم 9 قطعه دارد که ترک اول آن بنام "کنسل" با محبوبیت چشمگیر مردم رو به رو شد.قطعه چهارم این آلبوم بنام "خداحافظ گل نازم" به صورت فیت با وحید خراطها خوانده شده و لازم به ذکرست که رکورد دانلود اینترنتی در دست این آلبوم می باشد. 
در پاییز 1390 متاسفانه تعدادی از قطعات آلبوم جدید و مجاز مجید خراطها تحت عنوان "حس خاص" لو رفت که موجب دلخوری زیاد او و هوادارانش شد اما با تلاش فراوان هواداران و هنردوستان از پخش بیشتر این قطعات جلوگیری شد. 
استاد مجید خراطها توانایی ترانه سرایی، آهنگسازی و تنظیم را به صورت حرفه ای داراست و جمع آوری و تهیه تمامی آلبوم ها و آهنگهایش را خودش به عهده میگیرد که علاوه بر آن سابقه همکاری با تعداد دیگری از خواننده ها را به شکلی موفق داراست که از جمله آنها میتوان به مجید علیپور، حسن مقدسی، امیر منتظری، بابک غفاری، محمد امین رضاییان،حمیدرضا حاجیلو و ... اشاره کرد.طبقه بندی: بیوگرافی مجید خراطها، 

تاریخ : پنجشنبه 20 آبان 1389 | 03:30 | نویسنده : Majid Seif | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.